Preču piegāde un izsniegšana

* Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

Mēs piegādājam preces uz mājām vai uz preču izsniegšanas punktiem visā Latvijā. Precīzāka informācija par preču piegādes izmaksām un izsniegšanas vietām ir sniegta zemāk.


Vairāk par preču piegādi
Minimālā pirkuma summa

Ja iepirkumu groza summa bez piegādes maksas ir mazāka par € 19,99 tiks piemērota administrēšanas maksa € 1,99 apmērā, preču sagatavošanas un noliktavas procesu uzturēšanas izmaksu segšanai.

Preču izsniegšana klientu apkalpošanas centrā

Preču izsniegšanas pakalpojums klientu apkalpošanas centrā ir bezmaksas. ŠEIT var atrast darba laiku un koordinātas.

Ja esi izvēlējis preci (-es) saņemt apkalpošanas centrā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs tev paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Tevi saņemt pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja tavu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādi viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.


Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem

Ja esi izvēlējis preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva, DPD vai Itella, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegāde uz Itella pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (34 x 36 x 42) un svaru (līdz 30 kg).

Pakalpojuma maksa piegādei uz Omniva - 2,09 €.

Pakalpojuma maksa piegādei uz DPD - 1,69 €.

Pakalpojuma maksa piegādei uz Itella - 1,99 €.

*Itella pakomāti ir novietoti tirdzniecības centru telpās.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Akcija “Bezmaksas piegāde”

Akcija “Bezmaksas piegāde” var tikt piešķirta atsevišķos gadījumos, ko nodrošina Pārdevējs. Turklāt, paziņojot par “Bezmaksas piegāde” kampaņu, tiek nodrošināti šai akcijai atbilstoši nosacījumi.

Bezmaksas piegādi Tu vari izmantot tikai noteiktajā akcijas laika periodā, kas ir norādīts paziņojumā par akcijas norisi.


Ja neesi atradis atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinies ar mums, zvanot uz: +371 66017171, vai rakstot: [email protected] un mēs ar prieku Tev atbildēsim.